אודות החברה

אודותינו

החברה הוקמה מתוך רצון עז להוכיח כי ניתן לנהל פרויקט נדל"ן בדומה לניהול פרויקט בהייטק - עם קיבועי זמן שונים ועם תכנון ובקרת ביצוע ותקציב המכוונים למטרה וההצלחה העסקית והנדל"נית המיוחלת.

החברה מנהלת הקמת פרויקטים בתחום הנדל"ן כחברת בוטיק, עם האמונה כי היחס, האחריות האישית והניסיון העשיר, הם המפתח לתכנון, ביצוע וסיום מוצלח של הפרויקט. צוות החברה מנהל את הפעילות בעצמו, תוך מעורבות מלאה בפרויקטים.

הדרך שלנו

1. קבלת החלטות

קבלת החלטות תוך שקילת העלויות אל מול התועלת בשלושה ממדים אלו, מהווה תהליך מורכב בו אנו מתמחים. הפרויקט לא יצלח מהבחינה העסקית, ללא השגת היחס המיטבי בין העלות לתועלת. בנוסף, נדרש איזון בניהול צוות הפרויקט-צריך מנהל נחוש ובעל יכולת תקשורת טובה בכדי לשמור את כולם ממוקדים במטרות, בכל זמן. אנו יודעים לעשות זאת תוך שמירה על שיח תרבותי וכבוד הדדי.

2. פתרונות

גם בתכנון הקפדני ביותר, יצוצו בעיות לא צפויות, החכמה היא היכולת להתמודד עמן, למגרן או להקטין את השפעתן על המהלך העסקי והביצועי של הפרויקט. יש יותר מדרך אחת נכונה לפתור כל בעיה. שילוב של חדשנות מחשבתית וניסיון רב שנים, מאפשר חשיבה מחוץ לקופסא ומוביל אותנו ליצירת פתרון לכל בעיה לכשתתעורר, תוך חשיבה אנליטית מחד וחשיבה פרקטית מאידך, בניתוח הנתונים והעובדות ובמאמץ לבחון את כל החלופות, עד למציאת הפתרון המיטבי.

3. הפעולה הנכונה

כל זאת תוך שמירה בלתי מתפשרת על אתיקה מקצועית, אי תלות בשום גורם אחר, מצוינות, אמינות ושקיפות מלאה. אנחנו גאים במי שאנו, בעיסוק שלנו ובהצלחות שלנו. אנו רואים עצמנו כאחראים מלאים להצלחת הפרויקט. יצרנו סביבת עבודה של צוות מומחים מסור ומקצועי העובד בהרמוניה וזהות מלאה עם ערכי החברה. צוות החברה מעורב באופן אישי בפרויקט על מנת להבטיח עמידה ביעדיו העסקיים.

צוות החברה

אנשי צוות החברה הינם בעלי השכלה וניסיון רב בתחומים של ניהול עסקי, אדריכלות, הנדסת בניין, בניה ירוקה, ניהול וביצוע פרויקטים בענף הבנייה ופיקוח בניה. שילוב יכולות אלה לצוות ניהולי עסקי הוא כוח ניהולי עסקי בל ישוער. אנו, כנציגי היזם, יודעים למצוא את האיזון הנכון בין העלויות, לוחות הזמנים ואיכות הביצוע הנדרשת.

◖ אילן קמחי | מנהל פעילות

עשרות שנים של ניסיון בביצוע והקמת פרויקטים במגזר הנדל"ן מסוגים שונים. ניהול בכיר בחברות נדל"ן מובילות: מנכ"ל דורי קונספט בחברת א. דורי, משנה למנכ"ל א. דורי בניה, סמנכ"ל פרויקטים בחברת גינדי החזקות ועוד. לאילן הבנה מעמיקה בתהליכי הניהול והבקרה על גורמי התכנון והביצוע ומתמחה בניהול ופיקוח פרויקטים מורכבים, הן ברמת התכנון דרך ניהול ופיקוח על הביצוע ועד לניהול התקציב על כל רבדיו.

◖ יפתח הררי | אדריכל מומחה בניה ירוקה - יועץ

SCI Arc – Sth. California Institute of Architecture ,BAC – Boston Architectural College, בוגר רשום בפנקס האדריכלים והמהנדסים בארץ החל משנת 2001, מתמחה משנת 2004 בבניה ירוקה, התייעלות אנרגטית ותכנון תרמי. ניסיון רב שנים ואלפי פרויקטים בארץ ובחו"ל.

◖ תומר גמליאל | מנהל פעילות עסקית

רואה חשבון, מהנדס תוכנה ובוגר מנהל עסקים, מביא עימו ניסיון רב של ניהול פרויקטים במגזרים שונים.

◖ מיה | מנהלת המשרד

בוגרת תואר ראשון ושירות כקצינה בצבא. מנהלת את המשרד ותומכת בניהול הפעילות באפקטיביות, מקצועיות ויעילות.

 
logo-shivukom-white.png

© כל הזכויות שמורות לאילן קמחי